Title 1

  TUNISIA

  Neden Tunus?

  Tunuslu öğrencilerin Türkiye’de eğitim almayı istemelerinin en önemli nedenlerinden biri Türk- Tunus halkları arasında yüzlerce yıldır devam eden dostluk ilişkileridir. Geçmişte bu ülkelerden pek çok öğrenci Fransa’da eğitim almayı tercih ediyordu, ancak son yıllarda tercihlerini değiştirerek daha iyi bir tercih olan Türkiye’ye yöneldiler. Türkiye’deki uluslararası fonlar, Erasmus programları, uluslararası akreditasyonlar uluslararası öğrenciler için büyük fırsatlar yaratmakta ve daha iyi bir gelecek vaat etmektedir. Ayrıca Tunusluların Türkiye’ye girmek için vizeye ihtiyaçları olmadığını söylemeye gerek dahi yok. Tunus pazarı, Türk üniversiteleri için önümüzdeki dönemde büyük bir katılıma sahne olacak yeni pazarlar olarak görülüyor.

  Bahar Group

  Bahar group is an educational consulting agency, consisting of an academic team of Turkish university graduates with extensive experience and expertise in the field of education, always striving to provide the best services to the student coming to Turkey.

  The group was founded in 2013 in Istanbul. Since then, the group has grown rapidly to become an official agent for a large number of private universities in Turkey. Since its establishment, the group has worked to pave the way for those who wish to study in Turkish universities.

  STANDARD
  $56
  / mo
  BUY NOW
  STANDARD
  $56
  / mo
  BUY NOW
  STANDARD
  $56
  / mo
  BUY NOW

   Title 1